Turbosprężarki do Audi

Posiadamy w swojej ofercie do Państwa dyspozycji turbosprężarki do samochodów marki Audi. Audi jest niemieckim producentem samochodów osobowych, należącym do koncernu Volkswagen AG. Marka założona przez Augusta Horcha w 1909 roku jest w chwili obecnej jednym z najbardziej rozpoznawalnych i największych producentów aut na świecie, z powodzeniem sprzedaje ogromne ilości aut w każdym zakamarku kuli ziemskiej, z czego ogromny procent stanowią samochody wyposażone w wysokoprężne jednostki TDI.

Jak wykazały statystyki, do lipca 2014 roku sprzedało się ponad 7,5 miliona aut z tymi turbodoładowanymi silnikami. Audi jest jednym z producentów, którzy śmiało wprowadzają pionierskie rozwiązania techniczne do swoich samochodów. Przez ostatnie 25 lat rozwoju firmie udało się podnieść moc swoich turbodiesli o ponad 100% przy jednoczesnym zmniejszeniu emisji zanieczyszczeń. Przedsiębiorstwo jest również jednym z najodważniejszych producentów aut na świecie.

Zgodnie z obecnymi trendami wymuszonymi przez normy emisji spalin Audi nie boi się opracowywać mniejszych silników benzynowych wyposażonych w niewielkie turbosprężarki (jak np. 1.2 TSI, 1.4 TSI), zastępując tym samym wysłużone już starsze, wolnossące konstrukcje o większej pojemności.

Mamy do zaoferowania Państwu nie tylko usługi kompletnej regeneracji turbosprężarek, ale także turbiny do takich modeli jak A3, A4, A6, A8, Q5, Q7.

Wybierz model z listy

A3
A4
A6
A8
Q5
Q7

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie