Regeneracja turbin do Audi A3

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Audi w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Audi A3

Oferujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do Audi A3. W sprzedaży mamy również gotowe, już zregenerowane turbiny do Audi A3.

O modelu Audi A3

Audi A3 produkowane jest od 1996 roku. Zaliczany jest do grupy premium niższej klasy średniej, segment C. Kompakt Audi od początku jest w nim jednym z najpopularniejszych modeli i najlepiej sprzedającym się modelem niemieckiej marki. Audi pod względem stylistycznym z zewnątrz nie wypada najlepiej w porównaniu z konkurencją, za to wewnątrz widać od razu, że jest to auto z górnej półki.

Kompaktowe Audi podczas jazdy doskonale radzi sobie z ostrymi zakrętami, a układ kierowniczy daje kierowcy znakomite wyczucie.W modelu A3 8P gorzej wygląda sprawa komfortu resorowania. W następnym modelu A3 8V dzięki zastosowaniu nowej platformy technicznej poprawiono resorowanie, samochód stał się lżejszy, zwinniejszy i stabilniejszy.

Gama silnikowa w Audi A3 jest imponująca i każdy znajdzie coś dla siebie. Podstawowe jednostki napędowe benzynowe jak i diesla oferują moc ponad 100KM, a za odpowiednią dopłatą otrzymamy silniki, które mniej palą i osiągają większą moc. Na ich tle katastrofalnie wypadają diesle 2.0 TDI oraz motory benzynowe z bezpośrednim wtryskiem. Największym problemem Audi A3 jest cena. Podstawowy model kosztuje niemal dwa razy tyle, co najtańsze propozycje wśród samochodów kompaktowych.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?