Regeneracja turbin do Audi A6

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Audi w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Audi A6

Zajmujemy się regeneracją turbin do Audi A6.  W swojej ofercie mamy także gotowe – zregenerowane turbiny do Audi A6. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

O modelu Audi A6

Produkowany nieprzerwanie od 1994 roku model klasy wyższej (segment E). Audi A6 C4 był praktycznie zmodernizowaną wersją swojego popularnego poprzednika modelu 100. Model A6 zyskał nowocześniejszą, bardziej zaokrągloną sylwetkę. Auto błyskawicznie stało się bardzo popularne. Druga generacja A6 oznaczona symbolem C5 była produkowana w latach 1997-2004. Model na dobre ugruntował pozycję Audi w klasie wyższej. W porównaniu do swojego poprzednika, samochód wyróżniał się nową, jeszcze bardziej opływową i elegancką sylwetką, w stylu fastback. Od 2004-2011 roku produkowana była trzecia generacja A6 oznaczona symbolem C6. Stylistycznie auto było udoskonaloną wersją swojego poprzednika, było od niego dłuższe, a jego sylwetka stała się bardziej dynamiczna.

Najnowsza i obecnie produkowana czwarta generacja modelu A6 o symbolu C7 zadebiutowała na rynku w 2011 roku. Auto z zewnątrz inspirowany jest Audi A7, we wnętrzu znajdziemy również szereg zapożyczeń z najnowszego Audi A8. A6 dzieli z nimi również płytę podłogową Volkswagen Group MLB Platform. Jeśli chodzi o jednostki napędowe od samego początku produkcji A6 Audi oferowało pokaźną ilość wersji silników. Z silników benzynowych do dyspozycji mamy: wolnossące poprzez turbodoładowane po motory o dużej mocy V6 i V8. Wysokoprężne silniki to turbodoładowane jednostki, charakteryzujące się dobrymi osiągami.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?