O Firmie

 

Zajmujemy się diagnostyką i regeneracją turbin, turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Jednocześnie prowadzimy również sprzedaż zregenerowanych turbin i wyżej wymienionych urządzeń.

Firma Turbor z siedzibą w Mielcu

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na podstronie zregenerowanych turbin i turbosprężarek, gdzie prezentujemy marki samochodów, dla których naprawiamy turbiny i podajemy numery turbosprężarek.

Przez lata funkcjonowania firmy zadbaliśmy o wprowadzenie najnowszych technologii oraz wyspecjalizowanego sprzętu do diagnostyki i naprawy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, co pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług. Jednocześnie cały czas podnosimy nasze kwalifikacje – doskonalimy zarówno wiedzę i umiejętności, jak i wyposażenie zakładu w coraz nowszy sprzęt – w tym urządzenia doważające oraz materiały, na których pracujemy.

Pozwala nam to na owocną współpracę z wieloma Klientami, w tym serwisami samochodowymi renomowanych producentów.

Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych. Naprawiamy i regenerujemy turbiny takich firm, jak Holset, Garrett, Schwitzer, KKK, IHI, Mitsubishi. Dzięki specjalizacji możemy wykorzystywać do napraw jedynie oryginalny i zalecany sprzęt diagnostyczno-naprawczy producenta. Na nasze usługi zapewniamy 12-miesięczną gwarancję, a wszelkie naprawy oraz sprzedaż prowadzimy w konkurencyjnych cenach. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu istnienia firmy, zdobyliśmy już wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Obok prac diagnostycznych i naprawczych, pośredniczymy w komisowej wymianie urządzeń. Pracujemy w systemie kupna i sprzedaży, a także organizowania wysyłki do Klienta.

W przypadku pytań i chęci podjęcia współpracy zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy również do zapoznania się z zawartością naszej strony, na której prezentujemy zregenerowane turbosprężarki do wielu marek i modeli aut, a także przedstawiamy porady w codziennym użytkowaniu tych urządzeń.