Regeneracja turbin do Audi Q5

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Audi w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Audi Q5

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do Audi Q5. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Kompleksowa naprawa turbin do Audi Q5 tylko u nas.

O modelu Audi Q5

Kompaktowy crossover SUV (segment I) produkowany od 2008 roku. W ofercie terenowych samochodów Audi Q5 wypełnił lukę pomiędzy większym SUV-em Q7 oraz uterenowionym modelem Allroad.

Pierwowzorem auta był koncepcyjny Audi Cross Kabriolet quattro z 2007 roku. Zbudowano go na nowej platformie podłogowej niemieckiej marki o symbolu MLP. Pod względem konstrukcyjnym wiele elementów dzieli z czwartą generacją Audi A4. W 2012 roku auto przeszło delikatny face lifting. Przemodelowano przednie reflektory, atrapę chłodnicy, zderzaki. W tym samym roku na rynku pojawiło się hybrydowe Audi Q5 hybrid quattro. To pierwszy w segmencie premium SUV o napędzie hybrydowym, w którym seryjnie montowany jest akumulator litowo-jonowy.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?