Regeneracja turbin do Audi A4

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Audi w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Audi A4

Na co dzień zajmujemy się regeneracją turbin do Audi A4.  W swojej ofercie mamy także gotowe – już zregenerowane turbosprężarki do Audi A4. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

O modelu Audi A4

Pierwszy model A4 pojawił się w sprzedaży w 1994 roku kontynuując tradycję Audi 80. Auto jest zaliczane do klasy średniej segment D, grupa premium. Audi A4 to jeden z najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie i jedno z najchętniej kupowanych aut Audi w historii marki. Do tej pory powstało pięć generacji modelu.

Wygląd zewnętrzny auta oferuje dokładnie to, czego możemy się spodziewać po tej klasie samochodu jak i jego producencie – ponadczasowy styl, elegancję i dużo prestiżu. Wielowahaczowe zawieszenie obu osi perfekcyjnie pokonuje ostre łuki, gwarantując przy tym odpowiednie resorowanie nierówności. Do tego znakomity układ kierowniczy, opcjonalne regulowane zawieszenie, świetny napęd na 4 koła dopełniają komfortu jazdy.

Gigantyczna wręcz liczba wersji silnikowych oferowanych w A4 pozwala każdemu wybrać coś dla siebie. Silniki benzynowe 1.6 i 2.0 doskonale nadają się do LPG, potężne motory V6 i V8 zapewniające kapitalne osiągi, wysokoprężne 1.9 TDI są najlepszym kompromisem pomiędzy kosztami paliwa a dynamiką. Te ostatnie są dodatkowo bardzo trwałe, w przeciwieństwie do wersji 2.0 TDI oraz 2.5 V6 TDI.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?