Regeneracja turbin do Volkswagena T5

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena T5

Zapraszamy do skorzystania z usług Turbor Mielec, gdzie wykonujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do Volkswagena T5.

Volkswagen T5 – informacje o modelu

Model ten wprowadzono do produkcji w 2003 roku. Dwa lata później rozpoczęto produkcję modelu z napędem na cztery koła. W 2009 roku dokonano w wyglądzie Volkswagena T5 pewnych modyfikacji. Zmieniono m.in. przednie reflektory, lusterka oraz zderzaki. Zmianom uległo również wnętrze pojazdu. Pojawiła się nowa, półautomatyczna siedmiobiegowa skrzynia biegów. Volkswagen T5 jest laureatem wielu konkursów. W 2004 roku zdobył tytuł Van of the Year. W 2013 roku w Polsce został wybrany Dostawczym Samochodem Roku.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?