Regeneracja turbin do Volkswagena Sharana

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Sharana

Zachęcamy do zlecenia regeneracji turbosprężarki do Volkswagena Sharana firmie Turbor. Zapewniamy profesjonalną naprawę turbin do wszystkich modeli Volkswagena, w tym także Volkswagena Sharana.

Volkswagen Sharan – informacje o modelu

Duży van należący do segmentu K, produkowany od 1995 roku. Przystosowany do przewozu siedmiu osób. Volkswagen Sharan występuje w wersjach z silnikiem benzynowym i silnikiem diesla. Od 2010 roku dostępna jest druga generacja modelu, zbliżona swoim wyglądem do Seta Alhambra. Volkswagen Sharan drugiej generacji poddany został sporym zmianom stylistycznym, wprowadzono także nową gamę oszczędnych silników, spełniających normę emisji Euro 6.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?