Regeneracja turbin do Volkswagena Polo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Polo

Uszkodzona turbosprężarka do Polo nie stanowi dla nas problemu. Szybko i sprawnie regenerujemy turbosprężarki do Volkswagena Polo. W ofercie posiadamy także gotowe, już zregenerowane turbiny.

Volkswagen Polo – informacje o modelu

Model należący do segmentu B, produkowany od 1975 roku. Wielokrotnie znajdował się na podium w plebiscycie na Europejski Samochód Roku. Od 2009 roku na rynku dostępna jest piąta generacja modelu, zbudowana na płycie podłogowej Seata Ibizy IV. Pod koniec 2014 roku do sprzedaży trafił model Polo TSI Bluemotion. To pojazd wyposażony w trzycylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy 95 KM. Jest to pierwszy z niezwykle oszczędnej serii BlueMotion, która według producenta pali niewiele ponad 4 l benzyny na 100 km.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?