Regeneracja turbin do Volkswagena Lupo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Lupo

Zregeneruj swoją turbosprężarkę do Volkswagena Lupo u nas! Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Profesjonalizm i przystępna cena to coś, co nas wyróżnia.

Volkswagen Lupo – informacje o modelu

Miejski samochód należący do segmentu A. Jest najmniejszym modelem w ofercie Volkswagena. Lupo produkowany był w latach 1998-2005. To bliźniaczy model Seta Arosa. Auto wyróżnia bardzo oszczędny silnik, który zdobył nagrodę International Engine of The Year Award w 1999 roku. Za powodu wysokiej ceny, auto nie zdobyło wielkiej popularności, nawet mimo nowatorskich rozwiązań, jakie zastosowano przy jego produkcji. Lupo zastąpiony został przez model Fox.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?