Regeneracja turbin do Volkswagena LT II

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena LT II

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Regeneracja turbosprężarki do Volkswagena LT II u nas w najlepszej cenie! W sprzedaży oferujemy również zregenerowane turbiny do Volkswagena LT II.

Volkswagen LT II – informacje o modelu

Van należący do rodziny dużych samochodów dostawczych oraz lekkich samochodów ciężarowych, o masie nieprzekraczającej 5,5 tony. Produkowany był w latach 1996-2006. Samochód dostępny był w trzech długościach i oraz dwóch różnych wysokościach. Poza wersjami przeznaczonymi typowo do przewozu towarów, produkowano również wersję osobową LT Kombi. Początkowo LT II dostępny był wyłącznie w wersji z pięciocylindrowym silnikiem wysokoprężnym z bezpośrednim wtryskiem paliwa o pojemności 2.5 l. Z czasem ofertę poszerzono o silniki TDI oraz silniki benzynowe.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?