Regeneracja turbin do Volkswagena Jetty

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Jetty

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej regeneracji turbosprężarek, zapraszamy do skorzystania z usług Turbor Mielec. W sprzedaży posiadamy również gotowe, już zregenerowane turbiny do Volkswagena Jetty.

Volkswagen Jetta – informacje o modelu

Sedan niższej klasy średniej, obecny na rynku od 1979 roku. Jest jednym z najlepiej sprzedających się modeli Volkswagena w tej klasie. Trzecia generacja pojazdu występowała w Europie pod nazwą Jetta, zaś czwarta znana jest jako Bora. Kolejne generacje to jednak powrót do pierwotnej nazwy modelu. Od 2010 roku dostępna jest już szósta generacja pojazdu.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?