Regeneracja turbin do Volkswagena Caddy

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Caddy

Przedłuż życie silnika w swoim Volkswagenie Caddy za pomocą profesjonalnej regeneracji turbosprężarki w firmie Turbor Mielec! Zapraszamy! Oferujemy także naprawę turbin do Volkswagena Caddy.

Volkswagen Caddy – informacje o modelu

Mały samochód dostawczy, występujący również w wersji osobowej. Produkowany jest od 1983 roku. Pierwsze wersje Volkswagena Caddy to typowe pick-upy, bazujące na modelach Polo i Golf. Auto dostępne jest w wersjach z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym. Do tej pory na rynek wypuszczono cztery wersje pojazdu. Najnowsza, po liftingu przeprowadzonym w 2015 roku wyglądem przypomina inne auta użytkowe tej marki, wyposażona została w nowe jednostki napędowe, zgodne z europejskimi normami emisji spalin.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?