Regeneracja turbin do Volkswagena Bory

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Volkswagena Bora

Turbosprężarki do Volkswagena Bory i innych modeli Volkswagena do kupienia u nas! Oferujemy również sprawną regenerację uszkodzonych turbin do Volkswagena Bory, w przystępnej cenie.

Volkswagen Bora – informacje o modelu

Model należący do niższej klasy średniej, produkowany w latach 1997-2005. W Europie zadebiutował jako czwarta generacja Volkswagena Jetty. Stylistycznie i technicznie samochód zbliżony jest do Volkswagenów Passata i Golfa. Wersja kombi Volkswagena Bory produkowana była w latach 1997-2005. Choć model ten nie jest już produkowany w Europie, jego produkcja i sprzedaż nadal funkcjonuje na rynkach amerykańskich i chińskich.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?