Regeneracja turbin do Toyoty RAV4

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Toyoty w jej różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Toyoty RAV4

Uszkodzona turbosprężarka w Toyocie RAV4 nie stanowi dla nas problemu. Zajmujemy się kompleksową naprawą turbin do Toyoty RAV4 i innych modeli.

Zregenerowane turbiny do Toyoty RAV4

Poniżej można podziwiać efekty naszej pracy z regeneracją turbosprężarek do Toyoty RAV4.

Turbosprężarka do Toyoty RAV4  2.0 115KM

Numer producenta

  • 17201-27040

O modelu Toyota RAV4

Kompaktowy crossover, funkcjonujący na rynku od 1994 roku. To jedno z pierwszych tzw. „aut rekreacyjnych”, a jednocześnie jeden z najpopularniejszych modeli w swoje klasie. Samochód produkowany jest na platformie Toyoty Corolli, posiada napęd na cztery koła. Już w pierwszej generacji pojawiła się wersja RAV4 EV z napędem elektrycznym. Kolejne generacja Toyoty RAV4 różniły się od siebie wyglądem nadwozia, reflektorami oraz zderzakami, które modyfikowane był przy okazji faceliftingów. Najnowsza, czwarta już generacja pojazdu produkowana jest od 2012 roku. Wyróżnia się ona systemem Integrated Dynamic Drive System, potrafiącym rozdzielać moc między przednią, a tylną oś, co pozwala zaoszczędzić paliwo.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?