Regeneracja turbin do Skody Fabii

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Skody w jej różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Skody Fabii

Firma Turbor Mielec poleca swoje usługi w zakresie regeneracji turbosprężarek do Skody Fabii i wszystkich innych modeli Skody. Oferujemy również naprawę turbin do Skody Fabii.

Zregenerowane turbiny do Skody Fabii

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zregenerowanych przez nas turbosprężarek do Skody Fabii.

Turbosprężarka do Skody Fabii 1.9 TDI 90-110KM

Numer producenta

  • 038253016L
  • 038253014A

Turbosprężarka do Skody Fabii 1.9 TDI 100-115KM

Numer producenta

  • 038253016L
  • 038253014A

Skoda Fabia – informacje o modelu

Miejski samochód należący do segmentu B, produkowany od 1999 roku. Jest następcą modelu Felicia. Model okazał się sporym sukcesem komercyjnym producenta. Jest tez jednym z najchętniej kupowanych aut w Polsce. Od 2014 na rynku dostępna jest trzecia generacja pojazdu, występująca w pięciu wersjach wyposażeniowych. Standardowe wyposażenie najnowszej wersji obejmuje m.in. systemy ABS, ESP, MSR, wspomaganie kierownicy oraz 6 poduszek powietrznych.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?