Regeneracja turbin do Renault Twingo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Renault w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Renault Twingo

Naprawa turbosprężarek do Renault Twingo to nasza specjalność. Posiadamy turbosprężarki do wszystkich wersji silnikowych tego modelu.

Zregenerowane turbiny do Renault Twingo

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć turbin do Renault Twingo po regeneracji, które dostępne są poniżej.

Turbosprężarka do Renault Twingo 1.5 64-68KM

Numer producenta

  • 8200507852
  • 8200507852
  • 7701476891

O modelu Renault Twingo

Miejski samochód, należący do segmentu A, jest jednocześnie najmniejszym samochodem dostępnym w ofercie marki. Renault Twingo produkowany jest od 1993 roku. Pierwsza generacja samochodu produkowana była w latach 1993-2006. Pierwsze modele Renault Twingo posiadały silniki C3G o mocy 55 KM.

Produkcja drugiej generacji modelu przypadła na lata 2007-2014. W odróżnieniu od modeli pierwszej generacji, samochód charakteryzuje się dwubryłowym nadwoziem. Następstwem faceliftingów, którym został poddany pojazd była zmiana przedniego pasa, lusterek oraz zwiększenie liczby dostępnych wzorów tapicerki.

Trzecia generacja Renault Twingo, dostępna na rynku od 2014 roku, posiada pięciodrzwiowe nadwozie, którego próżno szukać u modeli z poprzednich generacji. Nowością jest także umieszczony z tyłu silnik oraz napęd na tył.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?