Regeneracja turbin do Peugeota Partnera

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Peugeota w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Peugeota Partnera

Oferujemy sprawną i terminową regenerację turbosprężarek do samochodów Peugeot Partner. Zapraszamy do skorzystania z oferty Turbor Mielec.

Zregenerowane turbiny do Peugeota Partnera

Zachęcamy do odwiedzenia poniższej galerii zregenerowanych turbosprężarek do Peugeota Partnera.

Turbosprężarka do Peugeota Partnera 2.0 HDi 90KM

Numer producenta

  • 9633382380

Turbosprężarka do Peugeota Partnera 1.6 110KM

Numer producenta

  • 0375J6
  • 0375J8
  • 0375J7

O modelu Peugeot Partner

Samochód osobowo-dostawczy typu kombivan, produkowany od 1996 roku. W chwili swojego debiutu na rynku stworzył zupełnie nowy segment pojazdów – określany jako samochody uniwersalne. Początkowo Peugeot Partner miał być typowym niewielkim autem dostawczym przeznaczonym głównie dla właścicieli niedużych firm. Z czasem na rynku pojawiły się jednak modele wykończone w części pasażerskiej w sposób typowy dla samochodów osobowych. Z czasem oprócz pierwotnej wersji trzydrzwiowej producenci zaproponowali również wersję z drzwiami przesuwnymi. Druga generacja Peugeota Partnera, która zadebiutowała w 2008 roku znacznie różni się od swojego prototypu. Konstrukcja pojazdu oparta jest na Citroenie C4 i Peugeocie 308. W wersji osobowej auto nazwane zostało Partner Tepee, zaś w wersji dostawczej nosi nazwę Furgon.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?