Regeneracja turbin do Peugeota 407

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Peugeota w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Peugeota 407

Tylko u nas profesjonalna regeneracja turbosprężarek do wszystkich modeli Peugeota, w tym również do Peugeota 407. Zapraszamy do Turbor Mielec jeśli chcesz naprawić turbinę do Peugeota 407.

Zregenerowane turbiny do Peugeota 407

Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zregenerowanych turbosprężarek do Peugeota 407.

Turbosprężarka do Peugeota 407 1.6 110KM

Numer producenta

  • 0375J6
  • 0375J8
  • 0375J7

O modelu Peugeot 407

Samochód osobowy należący do klasy średniej, produkowany w latach 2004-2011. To jedno z najchętniej kupowanych aut w swojej klasie w Europie. Wielokrotnie nagradzany w różnych plebiscytach, szybko zdobył silną pozycję na rynku motoryzacyjnym. W 2008 auto przeszło niewielki facelifting, w wyniku którego zmieniono m.in tylne lampy i zderzak, zaś do standardowego wyposażenia dodano czujniki parkowania. Peugeot 407 dostępny jest w wersjach sedan, kombi oraz coupe, a także w kilku wersjach silników benzynowych i wysokoprężnych.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?