Regeneracja turbin do Opla Frontery

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Opla w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Opla Frontery

Firma Turbor Mielec oferuje profesjonalną regenerację turbin do Opla Frontery. W swojej ofercie posiadamy także gotowe, już zregenerowane turbiny do Opla Frontery.

Zregenerowane turbiny do Opla Frontery

Poniższa galeria prezentuje zregenerowane turbosprężarki do Opla Frontery. Zapraszamy do jej obejrzenia!

Turbosprężarka do Opla Frontery

Numer producenta

  • 860033
  • 90573534
  • 860032
  • 90573532

Opel Frontera – informacje o modelu

Samochód szosowo-terenowy, zaliczany do segmentu SUV-ów. Produkowany w latach 1991-2004. Występował w wersjach trzy- i pięciodrzwiowych. Pierwsza generacja Opli Frontera produkowana była w latach 1991-1998 i oznaczana była literą A. Produkcja drugiej generacji pojazdu przypadła na lata 1998-2003. Auto wyposażono m.in. w ABS, poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, wspomaganie układu kierowniczego oraz klimatyzację manualną.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?