Regeneracja turbin do Opla Combo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Opla w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Opla Combo

Regenerujemy turbosprężarki do wszystkich pojazdów, także do Opla Combo.Zapraszamy do skorzystania z usług Turbor Mielec, jeśli chcą Państwo naprawić turbinę w Oplu Combo lub innym samochodzie.

Zregenerowane turbiny do Opla Combo

Zachęcamy do sprawdzenia poniższej galerii zregenerowanych turbin do Opla Combo.

Turbosprężarka do Opla Combo 1.3 CDTi 75KM

Numer producenta

  • 860232
  • 93187874
  • 55202638

Turbosprężarka do Opla Combo 1.3 CDTi 70KM

Numer producenta

  • 860067
  • 93177409
  • 73501344

Opel Combo – informacje o modelu

Niewielki samochód dostawczy, zaliczany do kombivanów. Produkowany jest od 1994 roku, jako następca Kadetta Combo. Pierwsze generacje modelu bazowały na Oplu Corsa i był jego dostawczymi wersjami. Dostępna na rynku od 2011 roku trzecia generacja samochodów Opel Combo oparta jest konstrukcyjnie na Fiacie Doblo. Osobowa wersja pojazdu nosi nazwę Opel Combo Tour.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?