Regeneracja turbin do Opla Antary

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Opla w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacji

Naprawa turbosprężarek do Opla Antary

Posiadamy w swojej ofercie turbosprężarki do Opla Antary na sprzedaż, oferujemy również naprawę uszkodzonych turbosprężarek do tego modelu.

Zregenerowane turbiny do Opla Antary

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią zregenerowanych turbin do Opla Antary.

Turbosprężarka do Opla Antary 2.0 CDTi

Numer producenta

  • 4805337
  • 96440365

Opel Antara – informacje o modelu

Kompaktowy SUV, produkowany od 2006 roku. Jest następcą Opla Frontery. W 2010 roku samochód przeszedł facelifting, w wyniku którego zmieniono zderzaki, atrapę chłodnicy, a także światła. Opel Antara występuje w wersjach z silnikiem benzynowym i silnikiem diesla. W tym drugim przypadku silniki mają moc od 163 do 184 KM. Samochód dostępny jest w wersji z napędem na przód lub na cztery koła, do wyboru są także modele z sześciobiegową skrzynią automatyczną lub manualną.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?