Regeneracja turbin do Nissana X-Trail

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Nissana w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Nissana X-Trail

Uszkodzona turbosprężarka w X-Trailu? Poradzimy sobie! Zachęcamy do skorzystania z najsolidniejszej regeneracji turbosprężarek do Nissana X-Trail w Mielcu.

Zregenerowane turbiny do Nissana X-Trail

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbin do Nissana X-Trail.

Turbosprężarka do Nissana X-Trail 2.2 125-136KM

Numer producenta

  • 14411-AW40A
  • 14411AW40A
  • 14411-AW400
  • 14411AW400

O modelu Nissan X-Trail

Sportowo-użytkowy samochód produkowany od 2001 roku. To pierwszy samochód Nissana w tej klasie, obok terenowych modeli Terrano i Patrol. Pierwsza generacja modelu produkowana była w latach 2001-2007 na płycie podłogowej modeli Primera i Almera. W 2002 roku światło dzienne ujrzała wersja GT Turbo o mocy 280 KM. W kolejnych latach auto przeszło niewielki lifting wnętrza i nadwozia. Druga generacja Nissana X-Trail produkowana była w latach 2008-2013. W tych modelach zmianom uległo przede wszystkim wnętrze i deska rozdzielcza pojazdu. Od 2013 roku w sprzedaży jest trzecia generacja X-Traila. Auto wyposażone jest w ekran dotykowy oraz systemy Active Ride Control oraz Active Trace Control, dzięki którym komfort jazdy staje się jeszcze większy.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?