Regeneracja turbin do Nissana Primery

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Nissana w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Nissana Primery

Zajmujemy się kompleksową regeneracją turbosprężarek do Nissana Primery. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zregenerowane turbiny do Nissana Primery

Zachęcamy Państwa do oglądnięcia naszej galerii zregenerowanych turbin do Nissana Primery. W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż turbosprężarki do tego modelu.

Turbosprężarka do Nissana Primery 2.2 125-136KM

Numer producenta

  • 14411-AW40A
  • 14411AW40A
  • 14411-AW400
  • 14411AW400

O modelu Nissan Primera

Samochód należący do klasy średniej, produkowany w latach 1990 – 2007. Już w roku swojego debiutu został zauważony, zdobywając drugie miejsce w prestiżowym plebiscycie „Samochód Roku”. Samochód ten cieszył się dużą popularnością w krajach Europy Zachodniej. Nissan Primera od początku dostępny był w kilku wersjach nadwozia – sedan, liftback oraz kombi. Auto posiadało szeroką gamę silników benzynowych o różnej pojemności i mocy, a także kilka rodzajów silników wysokoprężnych.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?