Regeneracja turbin do Nissana Navary

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Nissana w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Nissana Navary

Wszystkie turbosprężarki do Nissana Navary w jednym miejscu. Skorzystaj z naszej niezawodnej usługi regeneracji turbin do Nissana Navary w atrakcyjnej cenie.

Zregenerowane turbiny do Nissana Navary

Zachęcamy do przejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbin do Nissana Navary.

Turbosprężarka do Nissana Navary 2.5DI 133KM

Numer producenta

  • 14411-VK500

O modelu Nissan Navara

Samochód osobowy typu pickup, obecny na rynku od 1986 roku. Pierwsza generacja modelu, nazywana „Hardbody” dostępna była tylko w niektórych europejskich państwach. Od 2014 produkowana jest już czwarta generacja Nissana Navary. Samochód dostępny jest w dwóch wersjach – pięcioosobowej i dwuosobowej (użytkowej). Mocne podwozie i napęd na cztery koła, którymi wyróżnia się ten pojazd, sprawiają, że auto jest w stanie sprostać wielu wyzwaniom. Silniki wysokoprężne w nowszych wersjach Nissana Navary mają moc od 160 do 190 KM.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?