REGENERACJA TURBIN DO MANA TGA/TGS/TGX

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla MANa w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do MAN TGA/TGS/TGX

Turbor Mielec to profesjonalna regeneracja turbosprężarek do MAN TGX oraz TGA i TGS. Zajmujemy się również naprawą uszkodzonych turbin do MAN TGA, a także MAN TGS i TGX.

Zregenerowane turbiny do MAN TGA/TGS/TGX

Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zregenerowanymi turbosprężarkami do MAN TGA/TGS/TGX.

Turbosprężarka do MAN Truck TGA/TGS/TGX 12.4L

Numer producenta

  • 831661-0012
  • 831661-12
  • 831661-5012S
  • 51.09101-7268
  • 51091017268

O modelu MAN TGA

Ciężki samochód użytkowy, istniejący na rynku motoryzacyjnym od 2000 roku. Już rok po swoim debiucie MAN TGA zyskał tytuł International Truck of the Year (2001). MAN TGA początkowo miał służyć głównie do transportu dalekobieżnego. Jednak szybko zdecydowano się na wprowadzenie wersji pojazdu wyspecjalizowanej w przewozach ładunków na krótszych trasach. MAN TGA dostępny jest aż w sześciu wersjach kabin.

O modelu MAN TGS

Jest dość uniwersalnym modelem – sprawdzi się zarówno w transporcie dalekobieżnym, jak i leśnictwie, czy też na placu budowy. Pojazdy MAN TGS służą także jako wozy straży pożarnej oraz samochody pomagające utrzymać czystość dróg w miastach. W 2008 roku MAN TGS zdobył tytuł Ciężarówki Roku. Konstruktorzy duży nacisk kładą na zastosowanie maksymalnie lekkiej konstrukcji pojazdu przy jednoczesnym poprawieniu jego efektywności.

O modelu MAN TGX

Ciężki samochód użytkowy, występujący w wersjach dwu-, trzy- i czteroosiowych. Na rynku motoryzacyjnym zadebiutował w 2007 roku, a już rok później uzyskał tytuł Samochodu Ciężarowego Roku (International Truck of the Year 2008). W zależności od potrzeb auto można wybrać w rożnych wersjach mocy i wyposażenia oraz w trzech rodzajach kabin.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?