Regeneracja turbin do Land Rovera Defendera

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Land Rovera w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek Land Rover Defender

Zajmujemy się regeneracją turbin do samochodów Land Rover Defender. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeśli chcą Państwo naprawić turbinę w Land Roverze.

Zregenerowane turbiny Land Rover Defender

Zachęcamy do zapoznania się z naszą galerią zregenerowanych turbosprężarek do Land Rovera Defendera.

Turbosprężarka do Land Rovera Defendera 2.4 140KM

Numer producenta

  • 6C1Q6K682EF
  • 6C1Q6K682EJ
  • 6C1Q6K682EH
  • 1435057

Land Rover Defender – informacje o modelu

Historia pojazdów sięga 1948, kiedy marka wypuściła na rynek pierwszy Land Rover, inspirowany Jeepem Willys. Model Land Rover Defender produkowany jest od 1983 roku, kiedy to z taśmy zjechał pierwszy Defender pod nazwą Ninety&OneTen. W tym osobowo-terenowym samochodzie od początku produkcji nie wprowadzano praktycznie żadnych znaczących zmian konstrukcyjnych. Land Rover Defender od początku był modelem dopracowanym pod niemal każdym względem. Jest jednym z najsłynniejszych aut w swojej klasie, sprzedanym w ponad 2 mln egzemplarzy.

Dopiero w 2007 roku producenci zaczęli wprowadzać w pojeździe kolejne zmiany, by dostosować auto do coraz bardziej wyśrubowanych norm emisji spalin. Wówczas to jednostkę TD5 zastąpił silnik Forda o pojemności 2.4 litra i mocy 122 KM. Lata 2012 i 2013 to kolejne zmiany, polegające głównie na wprowadzeniu nowych odcieni lakieru i lekkim liftingu wnętrza. Produkcja samochodu zakończyła się w styczniu 2016 roku.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?