Regeneracja turbin do Hondy CR-V

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Hondy w jej różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Hondy CR-V

Szukają Państwo turbiny do Hondy CR-V? Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Regenerujemy turbosprężarki do Hondy CR-V i innych modeli samochodów.

Zregenerowane turbiny do Hondy CR-V

Zapraszamy do zapoznania się z poniższą galerią zregenerowanych turbosprężarek do Hondy CR-V.

Turbosprężarka do Hondy CR-V 2.2 CTDi

Numer producenta

  • 18900-WNBA-0140
  • 18900R06E01

O modelu Honda CR-V

Produkowany od 1995 roku samochód sportowo-użytkowy. Honda CR-V pierwszej generacji powstała na bazie szóstej generacji modelu Civic. Pierwsze wersje samochodu wyposażone były w czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2l i mocy 126KM. W 1999 roku auto przeszło lifting, zmieniono wygląd zderzaków i zwiększono moc silnika do 147 KM. Samochód wyposażony był także w automatyczny napęd na wszystkie koła.

Od 2011 roku produkowana jest już czwarta generacja modelu. CR-V okazał się sukcesem komercyjnym Hondy – dotychczas wyprodukowano go w liczbie ponad 5 mln egzemplarzy.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?