Regeneracja turbin do Forda Kuga

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Forda w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Forda Kuga

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do wszystkich modeli Forda. Jeśli szukają Państwo turbiny do Forda Kuga, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zregenerowane turbiny do Forda Kuga

Poniżej znajdą Państwo naszą galerię zregenerowanych turbin do samochodów Ford Kuga.

Turbosprężarka do Forda Kuga 2.0 136-140KM

Numer producenta

  • 3M5Q6K682BA
  • 3M5Q6K682BB
  • 3M5Q6K682CA
  • 3M5Q6K682CB
  • 3M5Q6K682CC
  • 3M5Q6K682CD
  • 1231955 1327582
  • 1331247 1406472

Ford Kuga – informacje o modelu

Ford Kuga to kompaktowy SUV(segment I) produkowany od 2008 roku. Jest następcą modelu Maverick. Kuga, zaprojektowany zgodnie z zasadami Kinetic Design, konstrukcyjnie powiązany z Focusem i C-Maxem, okazał się sukcesem na europejskim rynku. Dynamicznie wystylizowane nadwozie i podwyższony prześwit nadaje autu wygląd rasowego SUV-a. Wnętrze samochodu, mimo zastosowaniu tworzyw dobrej jakości i stylowych zegarów, nie wypada najlepiej. W porównaniu z konkurencją odczuwalna jest niedostateczna przestronność zarówno z przodu, jak i na kanapie tylnej. Niedogodności, jakie dostrzegamy we wnętrzu, Ford Kuga nadrabia zawieszeniem, układem kierowniczy i hamulcowym.

Ten model Forda znany jest z zadowalającej niezawodności. Poza problemami z filtrem cząstek stałych oraz przypadkami przedwczesnego zużycia turbiny trudno znaleźć głosy o poważniejszych usterkach. W 2012 roku odbył się debiut drugiej generacji modelu. Drugie wcielenie stało się dużo większe, przez co nadwozie straciło na zgrabności i agresywnym charakterze do poprzednika. Dużo więcej miejsca pojawiło się w kabinie pasażerskiej i pod klapą bagażnika. Zawieszenie, układ kierowniczy i hamulcowy zostały jeszcze bardziej dopracowane, przez co jazda tym autem sprawia wiele przyjemności. W modelu tym zastosowano silniki najnowszej generacji.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?