Regeneracja turbin do Fiata Grande Punto

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata Grande Punto

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą naprawy turbin. Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do Fiata Grande Punto.

Zregenerowane turbiny do Fiata Grande Punto

Poniżej można znaleźć galerię zregenerowanych turbosprężarek do Fiata Grande Punto. Zapraszamy do jej obejrzenia!

Turbosprężarka do Fiata Grande Punto 1.3 85-90KM

Numer producenta

  • 55198317
  • 71789039
  • 93189317
  • 71724104

O modelu Grande Punto

Punto zadebiutowało pod koniec 2005 roku. Auto szybko zyskało uznanie za sportowe, dynamiczne kształty nadwozia delikatnie nawiązujące do Maserati Coupe. W Grand Punto montowana jest szeroka paleta silników. Najsłabszą jednostką napędową jest 1.2 l 65KM silnik benzynowy, który jest słaby i nadaje się do jazdy po mieście. Drugim benzynowym silnikiem jest 1.4l 77KM, który może być niewystarczającym podczas wyprzedzania. Najlepszym wyborem z silników benzynowych będzie 1.4l 95KM jednostka, choć ma większe spalanie. Dla ludzi dynamicznych Fiat przygotował motor 1.4l z turbosprężarką i wycisnął 120 i 155KM. Obie wersje wciskają w fotel, ale są drogie. Silniki dieslowskie montowane w Grand Punto to: podstawowy 1.3l Multijet o mocy 75KM, który nie jest zbyt dynamiczny, lepiej wypada wersja 90-konna. Najlepszy jest 1.9l Multijet o mocy 120 i 130KM, ale to duży wydatek.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?