Regeneracja turbin do Fiata Panda

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata Panda

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do Fiata Panda. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O modelu Fiat Panda

Fiat Panda – model segmentu A produkowany od 1980. Pierwsza generacja Pandy zastąpiła w ofercie Fiata niezbyt udany model 133. Samochód miał być prostym, tanim pojazdem miejskim, stąd pudełkowate kształty, niezbyt wyszukane wykończenie oraz m.in. płaskie szyby i prostokątne reflektory. Ze względu na niesłabnącą sprzedaż, w 2003 roku pojawiła się na rynku Panda drugiej generacji, zwana też Pandą Nuova. Auto powstawało w fabryce Fiata w Tychach. Od 2012 roku oferowana jest trzecia, najnowsza generacja modelu Panda III. Sylwetka auta do złudzenia przypomina swojego poprzednika, choć w porównaniu do niego, zwiększyły się rozmiary. Panda III nie jest, jak Panda II, produkowana w tyskiej fabryce Fiata. Przeniesiono ją do zakładów marki pod Neapolem. Panda to rynkowy sukces marki – sprzedano ją dotychczas w liczbie ponad 6,5 mln sztuk.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?