Regeneracja turbin do Fiata Linea

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata Linea

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do Fiata Linea. Pełna gama turbin do Fiata Linea tylko u nas!

Zregenerowane turbiny do Fiata Linea

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbosprężarek do Fiata Linea.

Turbosprężarka do Fiata Linea 1.3 85-90KM

Numer producenta

  • 55198317
  • 71789039
  • 93189317
  • 71724104

O modelu Fiat Linea

Fiat Linea to auto należące do niższej klasy średniej (segment C) produkowany od 2007 roku. Samochód powstał na bazie modelu Grande Punto i stanowi jego czterodrzwiową odmianę w wersji sedan. Linea zaskakuje z zewnątrz swoimi gabarytami i stylizacją. Jeśli chodzi o design, to trudno o sedana klasy B, który wyglądałby równie elegancko. Wewnątrz z przodu jest spora ilość przestrzeni, za to z tyłu jest wyraźnie ciaśniej. Do dyspozycji jest bardzo pojemny i łatwo dostępny kufer. Do napędu w aucie montowane są benzynowe i dieslowskie turbodoładowane silniki. Model produkowany jest w Turcji i Brazylii, a oferowany jedynie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?