Regeneracja turbin do Fiata Ducato

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata Ducato

Kompleksowa naprawa turbin do Fiata Ducato oraz sprzedaż gotowych, zregenerowanych turbosprężarek do Fiata Ducato – zapraszamy do Turbor Mielec!

Zregenerowane turbiny do Fiata Ducato

Zapraszamy do naszej galerii turbosprężarek po regeneracji.

Turbosprężarka do Fiata Ducato 2.8 122KM

Numer producenta

  • 99460981
  • 99466793

O modelu Fiat Ducato

Fiat Ducato jest produkowany od 1981 roku. Jest największym produkowany autem dostawczym Fiata i jednym z najpopularniejszych samochodów na rynku w swojej klasie. Do tej pory sprzedano ponad 2 miliony egzemplarzy. W 1994 roku w wyniku współpracy koncernów Fiat i PSA, do którego należą Citroen i Peugeot skonstruowano nowy model Ducato i jego bliźniacze modele Peugeot Boxer i Citroen Jumper. Produkowane są trzy podstawowe warianty do przewozu osób, do transportu towaru i do zabudowy. Od 2007 roku produkowana jest III generacja Ducato, których najmocniejszą stroną są silniki MultiJet, charakteryzujące się małym zużyciem paliwa i dużą niezawodnością. W 2014 roku wypuszczono na rynek IV generację Ducato, gdzie zmieniono przód samochodu, jego stylistykę, mocniejszy zderzak oraz wymieniono maskę, która pozwala na łatwiejszy dostęp do silnika.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?