Regeneracja turbin do Fiata Doblo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata Doblo

Turbosprężarki do Fiata Doblo oraz ich regeneracja najsolidniej i w najlepszych cenach, tylko u nas!

Zregenerowane turbiny do Fiata Doblo

Zapraszamy do odwiedzenia poniższej galerii zregenerowanych turbin do Fiata Doblo.

Turbosprężarka do Fiata Doblo 1.3 85-90KM

Numer producenta

  • 55198317
  • 71789039
  • 93189317
  • 71724104

O modelu Fiat Doblo

Fiat Doblo to mały samochód dostawczy należący do klasy kombivanów (segment K) produkowany od 2000 roku. Choć wygląd zewnętrzny o tym nie świadczy, Fiat Doblo jest pojazdem prostym, praktycznym i racjonalnym. Auto jak to kombivan nerwowo zachowuje się przy jeździe bez obciążenia a z powodu wysokiego i mało opływowego nadwozia nie przepada za szybką jazdą i mocnymi podmuchami wiatru. Jednak Doblo to jedna z najlepszych propozycji w swojej klasie, a jej uniwersalny charakter przekłada się na szerokie grono potencjalnych odbiorców. Od rynkowego debiutu znalazł już ponad milion nabywców. W 2006 roku został wyróżniony nagrodą „International Van of the Year”. Od 2015 roku oferowana jest czwarta generacja samochodu.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?