Regeneracja turbin do Fiata 500

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Fiata 500

Regenerujemy turbosprężarki do wszystkich modeli samochodów osobowych i nie tylko! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeśli chcą Państwo naprawić turbinę do Fiata 500.

Zregenerowane turbiny do Fiata 500

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbin do Fiata 500.

Turbosprężarka do Fiata 500 900cc 85KM

Numer producenta

  • 55232607

O modelu Fiat 500

Fiat 500 II to auto należące do segmentu A. Debiutowała na rynku w 2007 roku po ponad 30 latach od zakończenia produkcji jego kultowego poprzednika i zastąpiło model Seicento. Nuova 500 stylistycznie nawiązuje do dawnego modelu 500. Ładny wygląd z zewnątrz jak i wewnątrz nie współgra z komfortem jazdy. Dla osób wyższych wzrostem jest mało miejsca. Do napędu 500 użyto kilku silników. Pierwszy to 1.2 l 69KM silnik benzynowy, który sprawdza się tylko w jeździe po mieście. Lepszym wyborem będzie doładowany 0.9 TwinAir 85- lub 105KM. Jest elastyczny i dość dynamiczny. Najmocniejszą jednostką napędową jest diesel 1.3 Multijet 95 KM. Auto jest laureatem m. in. konkursu na Europejski Samochód Roku 2008, a także plebiscytów magazynów „What Car?”, „CAR Magazine”, „Top Gear” i „Auto Express”. Auto produkowane jest w tyskiej fabryce Fiata. Dotychczas sprzedano go w ilości ponad 200 tysięcy egzemplarzy.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?