Regeneracja turbin do Dodge’a Sprintera

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Dodge’a w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek Dodge Sprinter

Zajmujemy się regeneracją turbin do Dodge’a Sprintera.  W swojej ofercie mamy także gotowe – zregenerowane urządzenia. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Zregenerowane turbiny do Dodge’a Sprintera

Zachęcamy do zerknięcia na naszą galerię zregenerowanych turbosprężarek do samochodów Dodge Sprinter, zapraszamy!

Turbosprężarka do Dodge’a Sprintera 3.0 CDI 204KM

Numer producenta

  • A6420906980
  • 6420906980
  • 6420904980
  • 6420903080

Dodge Sprinter – informacje o modelu

Należy do rodziny samochodów o nadwoziu typu van. Zadebiutował na rynku w 2003 roku. Dodge Sprinter występuje w kilku wersjach nadwozia i silnika, a nowsze wersje tego modelu, dzięki udoskonaleniom wprowadzonym przez producentów, zapewniają coraz wyższy standard i rzadko spotykane wśród aut dostawczych osiągi. Samochód wyposażony jest w system ESP, dzięki któremu możliwe jest obliczenie obciążenia pojazdu, wyznaczenie środka ciężkości i dostosowanie działania do tych danych. Dodge Sprinter to dobra kombinacja dynamiki, ładowności oraz oszczędności paliwa.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?