Regeneracja turbin do Dacii Logan

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla marki Dacia w jej różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Dacii Logan

Uszkodzona turbosprężarka w Dacii Logan to dla nas nie problem. Skorzystaj z najbardziej profesjonalnej regeneracji turbosprężarek do Dacii Logan w Mielcu!

Zregenerowane turbiny do Dacii Logan

Zachęcamy również do przeglądnięcia poniższej galerii zregenerowanych turbin do Dacii Logan.

Turbosprężarka do Dacii Logan 1.5 dCi 57-65KM

Numer producenta

  • 8200022735
  • 8200351439
  • 8200409030

Dacia Logan – informacje o modelu

Samochód osobowy zaliczany do klasy aut miejskich. Produkowany od 2004 roku przez koncern Renault. Pierwsza generacja pojazdu produkowana była w latach 2004-2013. Z założenia twórców miał to być samochód, którego cena nie przekroczy 5 tysięcy euro. Początkowo istniała tylko wersja sedan pojazdu. Od 2006 roku zaczęto jednak także produkcję wersji kombi. Rok później na rynek wprowadzono również wersję van i pick-up. Pierwsza generacja modelu była wielokrotnie unowocześniana. Zmieniono m.in. skrzynie biegów, układ hamulcowy, zderzaki, reflektory i deskę rozdzielczą.

Druga generacja Dacii Logan produkowana jest od 2013 roku. Samochód dostępny jest w trzech wersjach silnikowych – silnik benzynowy (opcjonalnie z instalacją LPG), silnik wysokoprężny i silnik turbodoładowany.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?