Regeneracja turbin do Citroena Picasso

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena Picasso

Turbor Mielec to sprawna regeneracja turbin na najwyższym poziomie. Regenerujemy turbosprężarki do Citroena Picasso, a także wielu innych modeli. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Zregenerowane turbiny do Citroena Picasso

Zachęcamy do spojrzenia na galerię zregenerowanych przez nas turbosprężarek do Citroena Picasso.

Turbosprężarka do Citroena Picasso 2.0 HDi 90KM

Numer producenta

  • 9633382380

Turbosprężarka do Citroena Picasso 1.6 110KM

Numer producenta

  • 0375J6
  • 0375J8
  • 0375J7

Citroen Picasso – informacje o modelu

Produkowany w latach 1999-2008 kompaktowy minivan. Samochód zbudowany został na zmodyfikowanej płycie Citroena Xsary. Choć jego wygląd początkowo budził pewne kontrowersje, Citroen Picasso szybko zyskał swoich zwolenników. Auto posiada przestronne wnętrze z pojemnym bagażnikiem, a także wiele przydatnych schowków. Silniki z serii HDI są wrażliwe na jakość paliwa, dlatego zalecane jest korzystanie tylko z renomowanych stacji paliw. W 2002 roku samochód poddano drobnym korektom, poprawiając hamulce przy tylnej osi oraz ulepszając podstawowe wyposażenie. Dwa lata później zmianom uległy m.in. zderzaki, użyto nowych materiałów wykończeniowych we wnętrzu, pojawiła się także większa gama dostępnych wersji silnikowych.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?