Regeneracja turbin do Citroena Jumpy

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena Jumpy

W swojej ofercie posiadamy gotowe, zregenerowane już turbiny do Citroena Jumpy. Zapewniamy także profesjonalną regenerację zużytych turbosprężarek do Citroena Jumpy.

Zregenerowane turbiny do Citroena Jumpy

Oto galeria zregenerowanych turbosprężarek do Citroena Jumpy. Zapraszamy!

Turbosprężarka do Citroena Jumpy 2.0 136KM

Numer producenta

  • 0375L7

Turbosprężarka do Citroena Jumpy 2.0 109KM

Numer producenta

  • 0375F9
  • 0375G0

Turbosprężarka do Citroena Jumpy 1.6 75-90KM

Numer producenta

  • 0375N5
    0375K5
    0375Q4

Citroen Jumpy – informacje o modelu

Samochód dostawczy średniej wielkości, produkowany w latach 1995-2016. W 2016 Citroen Jumpy został zastąpiony przez model Spacetourer. Jumpy to kolejny z samochodów, powstałych w ramach projektu „eurovan”. Samochód powstał jako alternatywa dla dużych samochodów dostawczych. Dostępne były wersje w dwóch różnych rozstawach osi, a także modele oszklone i nieoszklone, towarowo-osobowe oraz osobowa wersja kombi. Wersje osobowe posiadały od 5 do 9 miejsc. W zależności od modelu towarowe wersje Citroena Jumpy oferowały ładowność w zakresie od 660 do 985 kilogramów.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?