Regeneracja turbin do Citroena C8

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena C8

Naprawa turbiny w Citroenie C8 nie jest dla nas wyzwaniem. Zajmujemy się regeneracją turbin do wszystkich modeli Citroena, w tym również C8.

Zregenerowane turbiny do Citroena C8

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia poniższej galerii zregenerowanych turbin do Citroena C8.

Turbosprężarka do Citroena C8 2.0 136KM

Numer producenta

  • 0375L5
  • 0375L4
  • 0375L2

Citroen C8 – informacje o modelu

Model zaliczany do minivanów, klasyfikowany w segmencie K. Citroen C8 produkowany jest od 2002 roku, zastąpił on model Evasion. Samochód powstał w ramach projektu „eurovan”, realizowanego przez koncerny Fiata oraz PSA. Auto wyróżniają przesuwane tylne drzwi, a także dość bogate wyposażenie, w skład którego wchodzą m.in. pełna elektryka (lusterka, szyby,fotele), poduszki powietrzne kierowcy, pasażerów i boczne, klimatyzacja, ABS, ESP i komputer pokładowy. Samochód wyróżnia się też dużą ilością praktycznych schowków oraz indywidualnymi fotelami dla każdego pasażera.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?