Regeneracja turbin do Citroena C5

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena C5

Regenerujemy turbiny do każdego modelu samochodu, również do Citroena C5. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, jeśli chcą Państwo naprawić turbinę w swoim Citroenie C5.

Zregenerowane turbiny do Citroena C5

Poniżej znajduje się galeria zregenerowanych turbosprężarek do Citroena C5 – zapraszamy do jej obejrzenia.

Turbosprężarka do Citroena C5 2.0 HDi 109KM

Numer producenta

  • 0375G5
  • 0375G6

Turbosprężarka do Citroena C5 1.6 75-90KM

Numer producenta

  • 0375N5
  • 0375K5
  • 0375Q4

Citroen C5 – informacje o modelu

Model zaliczany do klasy średniej (segment D), produkowany od 2001 roku. Początkowe wersje Citroena C5 dostępne były w trzech wariantach silników benzynowych oraz z silnikami wysokoprężnym common rail 2.0 HDI oraz 2.2 HDI. Citroen C5 uważany jest za pojazd solidny i trwały, stąd jego dobre wyniki sprzedażowe. W 2004 roku samochód poddano faceliftingowi, w wyniku którego zmieniono zderzaki oraz przednie i tylne lampy pojazdu, wzbogacono wyposażenie auta, a w ofercie pojawiły się także nowe silniki. W 2006 roku do sprzedaży trafiły Citroeny C5 wyposażone w silniki wysokoprężne 2.2 HDI z dwiema turbosprężarkami.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?