Regeneracja turbin do Citroena C4

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena C4

Regeneracja turbosprężarek do Citroena to nasza specjalność! Oferujemy regenerację turbin do wszystkich modeli Citroena, w tym również C4.

Zregenerowane turbiny do Citroena C4

Zachęcamy do odwiedzenia poniższej galerii zregenerowanych turbin do Citroena C4, by zobaczyć efekty naszych prac.

Turbosprężarka do Citroena C4 2.0 HDi 109KM

Numer producenta

  • 0375G5
  • 0375G6

Turbosprężarka do Citroena C4 1.6 75-90KM

Numer producenta

  • 0375N5
  • 0375K5
  • 0375Q4

Turbosprężarka do Citroena C4 1.6 110KM

Numer producenta

  • 0375J6
  • 0375J8
  • 0375J7

Citroen C4 – informacje o modelu

Samochód niższej klasy średniej, należący do segmentu C. Produkowany jest od 2004 roku. Model ten jest następcą Citroena Xsara. Citroen C4 dostępny jest w kilku wersjach – trzydrzwiowej (coupe) , pięciodrzwiowej (berline), a także minivan. Auto charakteryzuje się dość ekstrawaganckim designem oraz bogatym wyposażeniem wewnętrznym. W 2008 roku samochód poddano niewielkim modyfikacjom, w wyniku których Citroen C4 zyskał nowe kolory nadwozia, nowe wzory felg, a także tylnych świateł. Powiększyła się także paleta dostępnych silników. Citroen C4 dzięki bogatemu wyposażeniu znakomicie wypada w testach bezpieczeństwa. Auto posiada m.in. reflektory ksenonowe, doświetlające zakręty, system ostrzegający przed przypadkową zmianą pasa ruchu, a także system sprawdzający, czy prowadzący pojazd nie zasypia za kierownicą.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?