Regeneracja turbin do Citroena C2

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena C2

Naprawiamy turbosprężarki do wszystkich Citroenów, w tym również C2. Zapraszamy do skorzystania z oferty Turbor Mielec, jeśli chcą Państwo naprawić turbinę w Citroenie C2.

Zregenerowane turbiny do Citroena C2

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zregenerowanych turbosprężarek do Citroena C2.

Turbosprężarka do Citroena C2 1.6 110KM

Numer producenta

  • 0375J6
  • 0375J8
  • 0375J7

Turbosprężarka do Citroena C2 1.4 54-68KM

Numer producenta

  • 0375G9
  • 0375K0

Citroen C2 – informacje o modelu

Samochód miejski należący do segmentu B. Produkowany w latach 2003-2009. Pojawił się na rynku jako zastępca Citroena Saxo. Już dwa lata po swoim rynkowym debiucie Citroen C2 został poddany faceliftingowi, w wyniku którego zmianie uległy m.in. tylne reflektory i lusterka. W 2008 roku samochód poddano kolejnym ulepszeniom. Tym razem zmianie uległy zderzaki oraz atrapa chłodnicy. Citroen C2, mimo wielu pozytywnych recenzji nie osiągnął zakładanej przez koncern popularności, stąd też decyzja o zakończeniu jego produkcji.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?