Regeneracja turbin do Citroena C1

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena C1

Regenerujemy turbosprężarki do samochodów wszystkich marek, również do Citroenów C1. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zregenerowane turbiny do Citroena C1

Zachęcamy do zapoznania się z owocami naszej pracy – poniżej znajdą Państwo galerię zregenerowanych turbin do Citroena C1.

Turbosprężarka do Citroena C1 1.4 54-68KM

Numer producenta

  • 0375G9
  • 0375K0

Citroen C1 – informacje o modelu

Samochód osobowy zaliczany do klasy aut miejskich. Produkowany jest od 2005 roku. Jest to najmniejszy model wśród samochodów Citroena. W 2008 i 2012 roku Citroen C1 poddano faceliftingom, w wyniku których modyfikacji uległ głównie przód pojazdu, a także dostępna gama silnikowa. Citroen C1 zyskał również światła do jazdy dziennej, wykonane w technologii LED. Od 2014 roku w ofercie pojawiła się druga generacja pojazdu.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?