Regeneracja turbin do Citroena Berlingo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Citroena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Citroena Berlingo

Zajmujemy się regeneracją turbin do wszystkich modeli Citroena, w tym również Berlingo. W ofercie posiadamy także gotowe, zregenerowane turbosprężarki do Citroena Berlingo.

Zregenerowane turbiny do Citroena Berlingo

Zapraszamy do przejrzenia galerii zregenerowanych turbosprężarek do Citroena Berlingo oraz do skorzystania z naszych usług!

Turbosprężarka do Citroena Berlingo 2.0HDi 90KM

Numer producenta

  • 9633382380

Turbosprężarka do Citroena Berlingo 1.6 75-90KM

Numer producenta

  • 0375N5
  • 0375K5
  • 0375Q4

Citroen Berlingo – informacje o modelu

Niewielki samochód dostawczy, zaliczany do segmentu kombivanów. Citroen Berlingo produkowany jest od 1996 roku. Był jednym z pierwszych tego typu aut na rynku. Jego konstrukcja była zupełnie nowatorska i nie opierała się na żadnym dostępnym wówczas w sprzedaży samochodzie osobowym. Jego bliźniaczą wersją jest Peugeot Partner. Citroen Berlingo dostępy jest w dwóch wersjach – jako dwumiejscowy furgon i jako pięcioosobowe auto. W 2002 roku samochód przeszedł facelifting, w wyniku którego zmianie uległa głównie deska rozdzielcza, ale też zderzaki i reflektory. Gama silnikowa poszerzyła się o nowe diesle – 1.6HDi o mocy 75 KM i 1.6HDi o mocy 90 KM. W 2003 roku na rynek trafiła terenowa wersja Citroena Berlingo – X-TR.

Dzięki solidnemu wykonaniu i stosunkowo małej awaryjności Citroen Berlingo niezmiennie cieszy się sporą popularnością wśród aut swojej klasy, zaliczając się do czołówki segmentu.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?