Regeneracja turbin do Chevroleta Captiva

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Chevroleta w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Chevroleta Captiva

Nasza oferta zawiera regenerację turbosprężarek do Chevroleta Captiva, jak i same turbosprężarki na sprzedaż do tego modelu. Zapraszamy!

Zregenerowane turbiny do Chevroleta Captivy

Zapraszamy do poniższej galerii, gdzie znajdą Państwo zregenerowane turbiny do Chevroleta Captivy

Turbosprężarka do Chevroleta Captivy 2.0 CDTi 150KM

Numer producenta

  • 4805337
  • 96440365

Chevrolet Captiva – informacje o modelu

Chevrolet Captiva to kompaktowy crossover, SUV (segment I) produkowany od 2006 roku. Jej pierwowzorami były prototypy Chevrolet S3X oraz T2X z 2004 i 2005 roku. Pierwszy facelifting Captiva przeszła w roku 2010, kiedy to gruntownie przeprojektowano przód, wygląd deski rozdzielczej i wzór tylnych świateł. Druga generacja modelu. Captiva II debiutowała na rynku w 2011 roku. Auto doczekało się kilku istotnych zmian stylistycznych przeprowadzonych zgodnie z koncepcją zastosowaną wcześniej w Chevrolecie Aveo. Captiva powstaje na zmodyfikowanej platformie podłogowej GM Theta. Do napędu użyto silników: benzynowych R4 2.4, V6 3.2, V6 3.0 oraz turbodiesle R4 2.0 i R4 2.2. Moc przenoszona jest na oś przednią (opcjonalnie AWD) poprzez 5 i 6-biegową manualną bądź 5 i 6 automatyczną skrzynię biegów. Samochód jest dostępny zarówno w wersji pięcio-, jak i siedmiomiejscowej.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?