Regeneracja turbin do BMW E65

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla BMW w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do BMW E65

Oferujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do BMW E65 oraz innych modeli samochodów.

Zregenerowane turbiny do BMW E65

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbin do BMW E65.

Turbosprężarka do BMW E65 3.0 218KM

Numer producenta

  • 11657789083
  • 7789083E
  • 7789081D

O modelu BMW E65

Samochód produkowany w latach 2001-2008, zaliczany do segmentu aut luksusowych i prestiżowej serii 7. BMW E65 wyposażone jest w system iDrive, dzięki któremu wnętrze pojazdu różni się od tych, do jakich producent przyzwyczaił dotychczasowych użytkowników aut tej marki. Auto charakteryzuje się ciężką, dość masywną linią, która początkowo budziła spore kontrowersje. BMW E65 szybko stało się jednak ulubionym pojazdem przedstawicieli rządu i wszelkiego rodzaju VIP-ów. Jedną z najchętniej kupowanych jednostek jest wersja z trzylitrowym turbodieslem, o mocy 218 KM, charakteryzująca się imponującymi osiągami i niewielkim zużyciem oleju napędowego.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?