Regeneracja turbin do Alfa Romeo MiTo

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla marki Alfa Romeo w jej różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Naprawa turbosprężarek do Alfy Romeo MiTo

Zajmujemy się profesjonalną regeneracją turbosprężarek do Alfy Romeo MiTo. Posiadamy w swojej ofercie również zregenerowane turbosprężarki do tego modelu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zregenerowane turbiny do Alfy Romeo MiTo

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii zregenerowanych turbosprężarek do Alfy Romeo MiTo, która znajduje się poniżej.

Turbosprężarka do Alfy Romeo MiTo. 1.3. 85-90 KM

Numer producenta

  • 55198317
  • 71789039
  • 93189317
  • 71724104

Alfa Romeo MiTo – informacje o modelu

MiTo model należący do segmentu B. Jest najmniejszym autem w ofercie Alfa Romeo. Produkowany jest od 2008 roku. Mała Alfa przyciąga wzrok za sprawą oryginalnie wystylizowanego nadwozia przesyconego sportowymi dodatkami w postaci charakterystycznych lamp, masywnych zderzaków czy wyraźnie zaznaczonych nadkoli. Wnętrze Alfy ma niezłą ergonomię, a do wykończenie użyto bardzo dobrych materiałów. Za to montaż poszczególnych elementów mógłby być lepszy. Dla podróżujących z przodu wygospodarowano dużą ilość miejsca i zaproponowano wygodne fotele. Na tylnej kanapie jest już znacznie mniej, zwłaszcza, że opadająca linia dachu ogranicza przestrzeń nad głowami pasażerów. Felerem MiTo jest zbyt miękkie zawieszenie i niezbyt precyzyjny układ kierowniczy, co przeszkadza w uzyskaniu odpowiednich parametrów trakcyjnych. Do napędu MiTo użyto całej gamy silników benzynowych jak również turbodoładowanych diesli.

TURBOR BOROWIEC GRZEGORZ


Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów, z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych, oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych.

Jak do Nas trafić ?