Turbosprężarki do Volkswagena T5

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Regeneracja turbosprężarek do Volkswagena T5

Zapraszamy do skorzystania z usług Turbor Mielec, gdzie wykonujemy profesjonalną regenerację turbosprężarek do Volkswagena T5.

Volkswagen T5 - informacje o modelu

Model ten wprowadzono do produkcji w 2003 roku. Dwa lata później rozpoczęto produkcję modelu z napędem na cztery koła. W 2009 roku dokonano w wyglądzie Volkswagena T5 pewnych modyfikacji. Zmieniono m.in. przednie reflektory, lusterka oraz zderzaki. Zmianom uległo również wnętrze pojazdu. Pojawiła się nowa, półautomatyczna siedmiobiegowa skrzynia biegów. Volkswagen T5 jest laureatem wielu konkursów. W 2004 roku zdobył tytuł Van of the Year. W 2013 roku w Polsce został wybrany Dostawczym Samochodem Roku.

 

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie