Turbosprężarki do Volkswagena LT II

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Regeneracja turbosprężarek do Volkswagena LT II

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Regeneracja turbosprężarki do Volkswagena LT II u nas w najlepszej cenie! W sprzedaży oferujemy również zregenerowane turbiny.

Volkswagen LT II - informacje o modelu

Van należący do rodziny dużych samochodów dostawczych oraz lekkich samochodów ciężarowych, o masie nieprzekraczającej 5,5 tony. Produkowany  był w latach 1996-2006. Samochód dostępny był w trzech długościach i oraz dwóch różnych wysokościach. Poza wersjami przeznaczonymi typowo do przewozu towarów, produkowano również wersję osobową LT Kombi. Początkowo LT II dostępny był wyłącznie w wersji z pięciocylindrowym silnikiem wysokoprężnym z bezpośrednim wtryskiem paliwa o pojemności 2.5 l. Z czasem ofertę poszerzono o silniki TDI oraz silniki benzynowe.

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie